Spolupráce

PRACUJTE S NÁMI, S KÁVOU PAVIN CAFFE

Stále hledáme nové kávové přátele a ty, kteří chtějí být jako my vyjímeční. To je možná jeden z důvodů, proč jste navštívili web naší společnosti PAVIN CAFFE CZ..

Po letech sbírání zkušeností víme, že máme všem co nabídnout - 9 různých kávových směsí včetně gourmet arabiky nebo snídaňové kávy, jednodruhové výběrové kávy, cukry, sušenky, čokolády, kelímky, značkové hrníčky a sklenice PAVIN CAFFE.
Nabízíme také možnost optimalizace chuťového profilu směsí např. pro řeťezce kaváren a restaurací, personalizované obaly a výroby privátní značky kávy „na klíč“ i v malých sériích. 
Mezi náš sortiment také patří horké čokolády, horké krémy, ledové čokolády, frappe, ledové krémy, granity, sorbety, ledové shakerované čaje od PRODOTTI MORETTO srl., prémiové čaje HARNEY & SONS, portfolio čajů AHMAD TEA a prostředky pro dokonalé čištění kávovarů a mlýnků PULY CAFF.

 

ČESKÁ REPUBLIKA A PAVIN CAFFE - STÁLE SE ROZVÍJÍME

Značku v České republice budujeme od roku 2009. Věříme, že náš přístup a servis je správný. Ze zkušenosti víme, že i jako velmi malá společnost můžeme držet krok s aktuálními trendy a s velkými společnostmi. O kvalitě naší kávy jsme přesvědčeni a to je také důvodem proč budujeme pouze značku PAVIN CAFFE a nejsme pouhými překupníky. Obecně je naše káva výjimečná, pražená pouze pro naši potřebu a dle objednávek, je tedy vždy čerstvá. 
Naše káva není v regálech řetězců nebo na paletách e-shopů, nejsme a nikdy nebudeme nejlevnější, jde nám především o kvalitu výrobků a proto tedy naše volba je pouze a jen PAVIN CAFFE.
V nabídce máme portfolio pražených směsí od Robusty Cremabar, po luxusní gourmet Arabiku Eccelso.


V roce 2017 jsme také spustili projekt jednodruhových výběrových káv pod názvem 12/24 MONORIGINY jehož podstatou je každé dva měsíce představit jednodruhovou kávu z různých plantáží světa. 
Naše společnost je také oficiálním distributorem produktů italské firmy Moretto, výrobce směsí pro přípravu horkých a studených nápojů. Horká čokoláda, horké krémy bez obsahu kakaa, Milánská specialita Barbagliata, ledové čokolády, frappe, sorbety, granita, ledové čaje, horké čaje, ledové krémy, sirupy atd.. www.prodottimoretto.it.
Zastupujeme také výrobce špičkových designových kávovarů ORCHESTRALE. Tyto jedinečné kávovary s duší jsou vyráběny dle konkrétní objednávky, každý kus je tedy unikátem..  www.orchestrale.com  
Potřebujete také nový mlýnek kávy a ostatní vybavení pro Vaši kavárnu? Je tu vždy řešení od společnosti MACAP www.macap.it/en-us