kávovar profesionální ETNICA DISPLAY

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ETNICA DISPLAY
dvouskupinový kávovar 166 000 Kč
Dostupnost: více než měsíc
třískupinový kávovar 191 200 Kč
Dostupnost: více než měsíc


Varianta:
Počet:
VYBERTE VARIANTU

Etnica display jsou profesionální espresso kávovary - nejvyšší typ modelu Etnica. Automatický, s krytými skupinami a displejem, představuje nedělitelnou vazbu mezi historií a současností, kde budoucnost je souhra nejmodernější technologie se zkušenostmi fungujících věcí z dob minulých. 

Etnica display jsou profesionální kávovary k dispozici v provedení automatickým výdejem s normálními a vyvýšenými skupinami E61 (2skupiny a 3skupiny) s programovatelným výdejem porce, duálními ukazatele pro tlaku bojleru a čerpadla, manuální a automatický výdej horké vody , rotační profesionální čerpadlo s vodním chlazením, elektrický ohřev horní plochy na hrnky, bojler a příruby z mědi, armatury z mosazi, rám z leštěné nerezi do "zrcadlového efektu" a se saténovými vzory - nerezová ocel AISI 304.

V těchto profesionálních kávovarech umožňuje alfanumerický displej plánovat následující funkce: zapnutí / vypnutí kávovaru, provozní teplota ohřívače horní plochy, upozornění na regeneraci změkčovače vody, teplotu autosteameru. Kromě toho umožňuje zobrazit následující údaje: funkční test / chybová hlášení, počítání káv pro jednotlivé skupiny a celkové počty, teplota vody v bojleru, tlak v bojleru.

Přídavné doplňky na přání: elektronický autosteamer (zpěňovač mléka), osvětlení pracovní plochy diodami LED, směšovač horké vody, zvýšené skupiny, externí rotační čerpadlo, automatický zpěňovač - kapučinátor, sériové rozhraní pro externí připojení, dřevěný kit (držáky filtrů a kolečka výdeje / joysticky) estetické možnosti a přizpůsobení.

Všechny kávovary Etnica Etnica display a display TT jsou také k dispozici s různými estetickými možnostmi: dokonce i s ocelovými bočními stěnami a zadním panelem nebo s ocelovým matným lakem (bílá, černá, světle modrá retro a rezavě hnědá) (super-zrcadlové oceli se saténovou texturou) bočnice. Kromě toho můžete mít různé barvy metakrylátového okraje: černá, bílá, zelená, červená, žlutá, oranžová, modrá a fialová.


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme