Pro hotely & penziony

Nacházíte se zde:

Horeca – pro hotely a penziony

Potěšte své hosty exkluzivní kávou a dalšími nápoji, spolupracujte s námi

kolikrát se Vám stalo, že v krásném hotelu /a nejen v naší republice/ snídaně, nebo minimálně káva nestály za moc? "černá voda" nebo v lepším případě instantní "něco"včetně instantního mléka..

Věříte, že například káva je dle průzkumů hoteliérů jedna ze zásadních položek v hodnocení celého pobytu? Doma si přece také nepřipravíte "zlou" snídani, zakončenou ještě horší kávou. Většina lidí si totiž nedokáže představit snídani bez kávy nebo kvalitního čaje. Proto by měla i právě snídaňová káva mít vysokou úroveň.  Ranní příjemná chvilka u kávy nebo čaje právě dělá ten dobrý den a nebo minimálně dobré vkročení do příjemného dne. 

Možná právě káva je to co se při vzpomínce na Váš hotel vybaví hostům jako úplně první. Dejte si tedy záležet nejen na výběru kvalitního kávovaru, ale zejména na výběru kvalitní kávy. V naší nabídce najdete kvalitní italské kávy pro přípravu espressa i snídaňové kávy, prémiové čaje i kvalitní husté horké čokolády. Horká čokoláda se pomalu také stává součástí snídaní v kvalitních hotelech. Připravit ji jednoduše lze ve výrobníku, nádherně pak provoní celou místnost.  Své hosty můžete potěšit i studenými nápoji, jako jsou shakerované ledové čaje či netradiční ledová čokoláda.

Kvalitní kávu poznáte snadno podle její plnosti, aroma a kyselost následují. Plnost těla tvoří intenzitu chuťového prožitku. Obecně platí čím delší chuť, tím lepší požitek. A teď nemyslíme překyselení, nebo spálená dochuť jak je u špatně připravených nebo vybraných káv zvykem. Aroma kávy je velmi různé, od jemné, přes lehké vůně až po aroma oříškové, květinové či kořenité. V těchto směrech velmi vyniká naše směs EXTRA BAR a také FULL CREAM. Kyselost kávy může přecházet až ve velmi štiplavou. Kávy s malou nebo nízkou kyselostí působí téměř hladce. Větší kyselostí vynikají kávy typu Arabica, nicméně i v našich směsích Arabica vysokou kyselost, jinak řečeno aciditu nenajdete. 

můžeme Vám garantovat kvalitu, servis, ucelenou nabídku a opravdu netradiční produkty které jinde nenajdete

 

PAVIN CAFFE CZ s.r.o. - skutečně komplexní dodavatel

9 různých kávovoých směsí včetně gourmet arabiky nebo snídaňové kávy, bezkofeinové kávy

program jednodruhových výběrových káv MINORIGINY 12/24

cukry, sušenky, čokolády, kelímky, značkové hrníčky a sklenice PAVIN CAFFE

produkty MORETTO, vždy plus pro Vaši kavárnu nebo hotelové snídaně.  

horké čokolády, horké krémy, ledové čokolády, frappe, ledové krémy, granity, sorbety, ledové shakerované čaje

prémiové čaje HARNEY & SONS  

            pyramidové sáčky

            snídaňové čaje

            ledové čaje

prostředky pro dokonalé čištění kávovarů a mlýnků PULY CAFF 

prodej, pronájem a servis profesionálních technologií kávovarů, mlýnků a vybavení baru

 - snídaňové kávovary

 - pákové kávovary a technologie 

          

 

 

na trhu v ČR jsme již 11 let, přebíráme 71 leté zkušenosti italské rodinné pražírny, s každým závozem Vám přivezeme kousek Itálie 

 

Nabízíme také financování kávovarů (například i bez navýšení při splácení do 12 měsíců), tak jako většina prodejců technologií

Ve spolupráci se společností EUROLEASING je pořízení kávovaru na splátky velmi jednoduché, pro výpočet splátek můžete vyzkoušet kalkulačku kliknutím na obrázek

pro více možností financování nás kontaktujte
Mým cílem je

Vaše údaje

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme