Pro kavárny

Nacházíte se zde:

Horeca – pro kavárny

Vyzkoušejte exkluzivní kávu, za kterou se hosté budou vracet

 Vsaďte na tradiční italskou kávu PAVIN CAFFE, která se opírá o více než 50 let zkušeností při přípravě kávy. Vyrábí se pouze z kvalitních surovin z celého světa a proto skvěle chutná. Vyberte si kávu, na kterou se vaši zákazníci budou rádi vracet. V naší široké nabídce si můžete vybrat z devíti exkluzivních směsí, včetně Gourmet Arabiky, a výběrových jednodruhových káv.

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme