Směsi pro automatické kávovary

Nacházíte se zde:

Produkty oVe

 

Originální produkty vyrobené pod značkou oVe odpovídají náročným potravinářským standardům a podléhají několikanásobné kontrole kvality od vstupních surovin až po konkrétní výslednou směs. Všechny jsou baleny v triplexové folii vhodné pro styk s potravinami a zaručí vám 100% kvalitu produktu po celou dobu jeho expirace. Atraktivní design značky oVe vám svými nápaditými barevnými kombinacemi (každá kategorie nápojů má svoji příslušnou barvu) usnadní orientaci v portfoliu výrobků.

velmi doporučujeme pro kávovary z naší nabídky 
SAECO IPERAUTOMATICASAECO PHEDRA EVO ESPRESSOSAECO PHERDA EVO CAPUCCINO 

využijte slevu při nákupu celého kartonu 10 ks

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme