Horeca

Nacházíte se zde:

Horeca – pro hotely a penziony

 

výběr káv pro přípravu espressa i snídaňové kávy, nabídka čajů a dalších např čokoládových horkých i studených nápojů automatické i profesionální pákové kávovary. 

Hledáte ideální kávovar pro snídaně? Výborně se hodí kávovary SAECO IPERAUTOMATICA - bez pevného připojení na vodu, může stát tedy kdekoliv, nebo SAECO PHEDRA s pevným připojením na vodu, včetně exkluzivních instantních směsí, prostě komplet od naší společnosti.

 

Horeca - pro restaurace

 

po výborném jídle chcete mít i skvělou kávu a my ji pro Vás máme, čokolády, čaje, přesná nabídka pro každý provoz. Vybavení komplet technologiemi, školení, servis, to co každá restaurace potřebuje. 

 

 

Horeca – pro kavárny

 

výběr z devíti exkluzivních směsí včetně gourmet arabicy, program výběrových jednodruhových káv. Horké a ledové značkové čokolády, prémiové čaje 

Umíme technologie pro nejpřísnější baristy, ty nejexkluzivnější stroje pro Vás i bez naší kávy, neváhejte nás kontaktovat pro nabídku kávovaru včetně změkčovače vody, mlýnků na kávu, prostě komplet nabídku. To nejlepší si prostě zasloužíte a my umíme dodat bez kompromisů. Návody v češtině, kompletní seznámení s technologií, montáž, servis a dohled je pro nás samozřejmostí.

Pojďme společně najít ideální řešení právě pro Vaši kavárnu... 

 

      

 

 
Mým cílem je

Vaše údaje

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme