LA SAN MARCO

Nacházíte se zde:

společnost La San Marco S.p.A., založená v roce 1920, je jedním z největších a nejznámějších výrobců profesionálních espresso kávovarů, mlýnků na kávu a dalšího vybavení pro bary, restaurace a hotely.

Je přední společností na italském trhu s přibližně 20% podílem na trhu a exportem přibližně 70%  produkce na všech pět kontinentů.

Kávovary La San Marco jsou velmi ceněny pro svou robustnost, spolehlivost, snadnou údržbu a pro jejich velmi dobrý poměr cena / výkon.

Rokem 2019 jsme se stali autorizovanými distributory a servisní společností pro naši republiku, neváhejte nás tedy kontaktovat pro zcela nezávaznou poptávku strojů z produkce společnosti La San Marco 

produkty zde na stránkách zde pro Vás právě chystáme..

 

 

 

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme