Proč právě naši kávu?

Nacházíte se zde:

Když jsme poprvé v Itálii tuto kávu ochutnali, ihned jsme si na ní vytvořili závislost. A není divu, naši italští přátele si tajemství pražení, kvalitní dodavatele a řadu zkušeností předávají již po tři generace, od roku 1950. Tuto léty prověřenou kvalitu od roku 2009 přinášíme i vám. Pojďte si s námi užít jedinečné produkty, včetně portfolia jedno druhových káv, pražených v malých aktuálních sériích.

Řemeslná metoda pražení

Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Káva se připravuje pouze z vybraných odrůd kávy od prověřených dodavatelůa každou fázi procesu s pomocí moderních technologií sleduje kvalifikovaný operátor. Mezi našimi kávami převažuje arabica ze střední a jižní Ameriky, robusta pochází z Indie. Pražíme i jednodruhové kávy - program MONORIGINY 12/24, každé dva měsíce jinou plantážní kávu, máte tedy možnost mít i třeba doplněk ke stálé nabídce káv.

 

Za nekompromisní kvalitou si stojíme

Naše produkty nelze zakoupit v maloobchodní síti, dodáváme ji pouze restauracím, kavárnám či hotelovým provozům. Naší ambicí totiž není, aby naše káva a výrobky byly úplně všude, na prvním místě je pro nás kvalita přípravy a skvělá prezentace kávy. Odvíjíme se od italské kávové kultury, která se vyvíjela více než 100 let.

Pojďte si užít skvělou chuť kávy a práci s designovými kávovary.
Mým cílem je

Vaše údaje

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme