Kávové poradenství

Nacházíte se zde:

Kávou žijeme už řadu letu a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, které vám rádi předáme na školení, třeba, jak připravit kávu či kreslit mlékem. A aby to ve vaší kavárně vypadalo pěkně, rádi vám pomůžeme vytvořit kávový nápojový lístek. Mezi naše další služby patří samozřejmě také čištění a servis kávovarů, aby vše šlapalo tak, jak má.
Mým cílem je

Vaše údaje

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme