kávovar profesionální ASTORIA CORE 600 SAE

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ASTORIA CORE 600 SAE
dvouskupinový kávovar, elektronická verze s displayem - 181 500 Kč
třískupinový kávovar, elektronická verze s displayem - 251 680 Kč
jednoskupinový kávovar - 133 100 Kč
dvouskupinový kávovar - kompaktní provedení - 180 290 Kč


Varianta:
Počet:
  VYBERTE VARIANTU

Stroje Astoria mají nové linie.

Core600 je první generace linky Core, nové třídy kávovarů Astoria.
nové kávovaru Astoria vynikají jednoduchými liniemi a moderním tvarem, díky kterému je okamžitě rozeznatelný. S Core 600 je italská tradice kávy espresso sublimována do funkčního designového objektu, který se může stát protagonistou v každém prostředí. Astoria srdce bije uvnitř Core600, směsice tradice, technologie a vášně pro espresso. Core, espresso má nový design.

 Dokumenty ke stažení


Videa


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme