kávovar profesionální ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA limited edition

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA limited edition
dvouskupinový kávovar 394 944 Kč
Dostupnost: do týdne
třískupinový kávovar 453 569 Kč
Dostupnost: do týdne


Varianta:
Počet:
VYBERTE VARIANTU

ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA limited edition

VELMI VYJIMEČNÝ KÁVOVAR 

Riforma je projekt výzkumu a restaurování nejstarších strojů vyráběných firmou Elektra, které se nacházely v některých starých budovách nebo v některých sklepech hotelů a restauracích, které už dávno zavřely. Stroje jsou pak zcela demontovány, znovu kalibrovány a vybaveny novým a moderním srdcem, které dokáže udržet naživu tyto vzácné a krásných svědky naší historie.


Tímto způsobem budou nadále totemem, kolem něhož se lidé shromažďují, aby si vychutnali krémovou italskou kávu espresso.
Žít krásné okamžiky hodné toho, aby byly oslavovány a předány: to je důvod, proč se zrodila Riforma.

 

Tyto jedinečné stroje jsou vyrobeny v limitované edici která se nebude opakovat, staly se tedy již teď unikátem.

Jedná se jen a pouze o jedinečných 70 strojů, vyrobených k 70tému výročí společnosti Elektra. Je tedy faktem, že koupí kávovaru budete jediní ze 70 majitelů tohoto unikátu na světě.

předchozí série "ORIGINE" s povrchovou úpravou oxidováním byla velmi rychle vyprodána, neváhejte tedy s nákupem, 70 kusů pro celý svět je skutečně malinká série, jedinečnost je tedy zaručena.  

Kávovar "ORIGINE" je vyprodán, můžete jej ale porovnat na přiloženém obrázku

 

Kávovar ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA limited edition

který si právě prohlížíte je nejen krásný a jeden ze série pouhých 70ti kusů, hlavně je PLNĚ FUNKČNÍ a vygeneruje Vám zisk...

Návratnost investice je tedy absolutně zaručena !! 

 

a víte vlastně,

že společnost ELEKTRA byla první na světě, kdo vytvořil automatickou výdejní jednotku pro přípravu espressa s elektromagnetickým ventilem na světě? 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 

kávovar potřebuje nekompromisní úpravu vstupní vody, nejlépe v rozmezí 3,9 - 7°dH, součástí instalace doporučujeme kartuši pro úpravu vody BWT

instalace, nastavení a seřízení stroje kdekoliv v rámci České republiky a proškolení obsluhy je zahrnuta v ceně kávovaru. I nadále po dobu provozu budeme rádi Vaším servisním a obchodním partnerem, proberme tedy vše třeba u naší kávy na kterou Vás srdečně zveme.


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme