kávovar profesionální ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA limited edition

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA limited edition
dvouskupinový kávovar - 380 666 Kč
třískupinový kávovar - 437 294 Kč


Varianta:
Počet:
  VYBERTE VARIANTU

Riforma je projekt výzkumu a restaurování nejstarších strojů vyráběných firmou Elektra, které se nacházely v některých starých budovách nebo v některých sklepech hotelů a restauracích, které už dávno zavřely. Stroje jsou pak zcela demontovány, znovu kalibrovány a vybaveny novým a moderním srdcem, které dokáže udržet naživu tyto vzácné a krásných svědky naší historie.


Tímto způsobem budou nadále totemem, kolem něhož se lidé shromažďují, aby si vychutnali krémovou italskou kávu espresso.
Žít krásné okamžiky hodné toho, aby byly oslavovány a předány: to je důvod, proč se zrodila Riforma.

Tyto jedinečné stroje jsou vyrobeny v limitované edici která se nebude opakovat, staly se tedy již teď unikátem.


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme