profesionální kávovar ASTORIA STORM

Nacházíte se zde:
profesionální kávovar ASTORIA STORM
varianta FRC dvouskupinový kávovar - 447 700 Kč
dvouskupinový kávovar - 382 360 Kč
třískupinový kávovar - 470 690 Kč


Varianta:
Počet:
  VYBERTE VARIANTU

....a baristé se konečně mohou svobodně vyjadřovat a rozvíjet jejich schopnost experimentovat prostřednictvím jednoduchých a pohodlných akcí na dokonalém kávovaru.
Storm vzniknul výzkumem hodnot, které byly v průběhu času ztraceny, ale znovu se objevily díky novému kulturnímu a řemeslnému přístupu, který se ve světě rychle šíří. Dokonale připravená káva je centrem všeho. Vztah mezi těmi, kdo obsluhují stroj a kteří si vychutnávají kávu, je revoluční: barista, který si vybral kávová zrna, pražení a věnuje se přípravě s téměř maniakální oddaností, může nabídnout rituální přípravu a vyprávět prostřednictvím tohoto stroje jakékoliv kávové příběhy.

Totální kontrola manuálního ovládání (stroj SAEP FRC)

Storm SAEP FRC je soutěžní nástroj, který zaručuje úplnou kontrolu ručního dávkování kávy s jedním pohybem "páky výdeje" a současně umožňuje použití uložených kávových křivek, které mohou neustále zvyšovat chuť, tělo kávy a rozvíjet aromatické vlny.

Techniku se můžete naučit, ale skutečná vášeň je součtem znalostí a oddanosti pro věc.

"Barista Attitude anti-scald" a předsazená tryska výdeje páry nabízí vysokou bezpečnost a snadný návrat tlaku do bojleru v případě nečinnosti. Super Dry je inovativní systém, který udržuje paru suchou a s minimální počáteční kondenzací zaručenou magnetickým ventilem umístěným ve výdeji. Snížené množství vlhké páry se vypouští při teplotě 110 ° C, aby byla zaručena přítomnost suché páry připravené k použití. Nový systém Super Dry zaručuje kontinuální používání páry bez snížení výkonu, i když jsou současně používány dvě páry.

Design

Storm vzal v úvahu baristické požadavky na pohyb a jeho potřebu ovládat páky pro úpravu kávy podle cílené chuti a koncepce. Analogové funkce, které vylepšují upravené kávové křivky, jsou také doprovázeny digitálním ukládáním funkčním nastavením. Storm je rafinovaný design, který je výsledkem spolupráce, kterou si Astoria dlouhá léta udržuje se studiem designu v Turíně, které je jedním z nejdůležitějších a nejznámějších designových studií v Itálii, oceněných nejprestižnějšími národními i mezinárodními cenami, jako je Mezinárodní ocenění Compasso d'Oro.

 

Inovace a praktičnost

V kávovaru Storm lze upravit nastavení každému baristovi, který udržuje kávový nápoj na nejlepší úrovni pro výrobu všech jeho variant. Rutinní operace s kávovarem jsou také kvůli zaoblenému tvaru mnohem příjemnější a rovnoměrnější.

Přizpůsobitelné ušlechtilé materiály

Vylepšený dřevěnými akcenty, které mohou být přizpůsobeny různými druhy dřeva, kávovar Storm vzbuzuje emoce a byl vybudován v souladu s nejvíce technologicky přesnými studiemi.

Nastavitelné nohy

Storm je snadno rozpoznatelný stroj se silnou osobností, vyrostl na nohou, ale řadí se mezi nejnižší v kategorii a musí být viditelně umístěn na pult, aby vyvolal vztah mezi barmanem a klientem.

 Dokumenty ke stažení


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme