kávovar profesionální RADIOFONICA

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální RADIOFONICA
dvouskupinový kávovar 129 470 Kč
Dostupnost: do týdne
dvouskupinový kávovar s manuálním výdejem 116 276 Kč
Dostupnost: do týdne


Varianta:
Počet:
VYBERTE VARIANTU

RADIOFONICA

skladové kávovary k dispozici s rychlým dodáním

mnoho nových barevných variant kávovaru k dispozici

 

Radiofonica je nejnovějším a nejprodávanějším profesionálním Orchestrale kávovarem.

Kávovar je inspirován skutečným radiovým přijímačem..  
Ten se zrodil téměř před sto lety a dovolil mnoha lidem, aby mohli poslouchat skutečný orchestr, kterého se dříve nemohl každý jednoduše zúčastnit.
Stejným způsobem se zrodila Radiofonica jako tradiční přístroj, který chce zjednodušit možnost více lidem po celém světě vychutnat dobrou a tradiční extrakci kávy. Takže jeho design připomíná staré rádio: vždy vysoce kvalitní a vždy 100%, vyrobený v Itálii profesionální espresso stroj.

Stroj je plně vybavený, kompaktní za výhodnou cenu díky tomu, že jsme optimalizovali výrobu pouze v jedné dostupné verzi s automatickým ovládáním se dvěma zdviženými skupinami E61, kohouty nebo joystickem s programovatelným ovládáním porce, duálními měřiči pro 11 litrů bojler, regulace tlaku čerpadla, automatické dopouštění vody, rotační čerpadlo chlazené vzduchem, bojler a potrubí z mědi, potrubní armatury z mosazi, rámy z nerezové oceli AISI 304 a lakované v různých barvách.

Kávovar se vyrábí pouze ve dvouskupinové variantě, pouze se zvýšenými výdejními skupinami, tedy výběr toho nejlepšího pro Vás

Stroj je celokovový, zárukou dlouhé životnosti jsou použité nejkvalitnější materiály a ruční práce, velmi robustní konstrukce a váha 78kg zaručují absolutní pracovní komfort. Dokonalá tepelná stabilita, ovládání teploty výdeje presostatem místo moderních ale nespolehlivých čidel, zvýšené výdejní skupiny a navíc krásný design který jentak nepotkáte. To je RADIOFONICA.

Dostupné doplňky: světelné diody LED, dřevěný kit (držáky filtrů a joysticky), držáky filtrů v bílé barvě. Standard jsou černé.

Radiofonica je k dispozici v mnoha sériových matných barvách: bílá, černá, světle modrá retro a hnědá.

Rozměry (š x v x h) 720 x 520 x 505 mm
Hmotnost 78 kg
Napájení 220-240-400 V / 50-60 Hz
Spotřeba energie 3400/3700 W
bojler 11L
2 výdejní skupiny kávy, 1x výdej horké vody

čistící program (verze s automatickým výdejem)

možnost osvětlení výdejní plochy kávovaru

kávovar vyniká především dokonalou extrakcí, díky využití těch nejlepších dostupných komponent

 

pro více informací piš na michal@pavincaffe.cz, nebo rovnou volej 605444007 

možno konfigurovat také s DIGIT CRONO doplňkem - počítání extrakce

cena doplňku je 3315 Kč bez DPH

 

 

 

 

zde jsou dostupné skladové stroje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dokumenty ke stažení


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme