kávovar profesionální ELEKTRA BELLE EPOQUE

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ELEKTRA BELLE EPOQUE
jednoskupinový kávovar 239 096 Kč
Dostupnost: do měsíce
jednoskupinový kávovar 245 388 Kč
Dostupnost: do měsíce
dvouskupinový kávovar 369 655 Kč
Dostupnost: do měsíce
dvouskupinový kávovar 352 352 Kč
Dostupnost: do měsíce
třískupinový kávovar 408 983 Kč
Dostupnost: do měsíce
třískupinový kávovar 427 856 Kč
Dostupnost: do měsíce


Varianta:
Počet:
VYBERTE VARIANTU

ELEKTRA BELLE EPOQUE

Kávovar v italském stylu, retro, designový a nezaměnitelný...


v kávovaru Belle Epoque je vše, od ruční řemeslné práce s použitými kovy, jako jsou měď a mosaz opracované tradičním procesem až po pokročilé metody s novými technologiemi výroby. Velmi originální ve svém vertikálním vývoji, Belle Epoque je espresso kávovar z neopakovatelné skupiny retro kávovarů, kde se krása mísí s funkčností a spolehlivostí. Brilantnost jeho materiálů, tvarovaného designu s retro kouzlem, která mu dává zřetelnou osobnost je ideální pro ty kdo chtějí mít bar nebo kavárnu zcela odlišnou, odolnou současným trendům.

V Elektra kávovarech je tradice věříme, že detaily dělají rozdíl.

Kávovar se vyrábí v jedno, dvou a třískupinovém provedení.  Jako nejvíce praktickou hodnotím třískupinovou variantu, díky většímu průměru těla kávovaru je i více místa pro šálky na kávu, stroj je také více dominantní, umožňuje práci dvou baristů současně. Každopádně kávovar je ikonou v jakékoliv variantě, jedná se o profesionální kávovar pro tvorbu zisku prodejem kávy, návratnost investice je tedy garantována.

Jednoskupinové provedení je pouze s manuálním výdejem kávy.

pokud chcete být skutečně vyjimeční, s jedním z pouhých 70ti limitovaných kusů, pro Vás je kávovar ELEKTRA BELLE EPOQUE RIFORMA 


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme