kávovar profesionální ELEKTRA INDIE

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ELEKTRA INDIE
dvouskupinový kávovar 407 286 Kč
Dostupnost: do týdne
třískupinový kávovar 512 193 Kč
Dostupnost: do týdne


Varianta:
Počet:
VYBERTE VARIANTU

INDIE

Cesta k nezávislosti - technická i technologická špička a současnost pro kávovou scénu

ovládni svou divokou čerstvě praženou výběrovou kávu, nebo prostě připrav espresso jak má být

INDIE - to nejlepší od společnosti ELEKTRA - vývojem k dokonalosti

multi-bojlerový kávovar pro dokonalou přípravu kávy, základní menu na obrazovce, nebo druhé menu pro baristy s okamžitým nastavením funkcí

špička do jakékoliv kavárny, každá káva bude dokonalá, všechny parametry extrakce lze regulovat

stroj plný technologií, kde je zárukou jak teplotní stabilita, díky dohřevu na výdejní skupině, špičková regulace výdeje suché páry, vynikající zpěňovač mléka s mikronastavením parametrů pro vždy dokonalou mikropěnu - prostě TOP ve všech směrech

nestárnoucí design díky nadčasovým rovným liniím - tento kávovar se jentak neokouká

 

 

INDIE je projekt, který může poskytnout velkou spokojenost baristům. Jeho svět je mezi kávovými profesionály - specialty coffee, milovníky kávy a na všech moderních místech. Obsah technologie, ergonomická část a všechny technologické součásti umožňují náročnějším baristům vyjádřit se podle svých nejlepších schopností. Jejich osobní interpretace přípravy Espressa bude potom nezávislá na všem, co ovlivňovalo svobodu v nastavení stroje.
Kultura, umělecký pocit, disciplína, vnímání, talent, to je energie uvolněná INDIE

 

CESTA INOVACE

INDIE spravuje každou skupinu nezávisle. Všechny funkce jsou přístupné barevným dotykovým displejem.

INDIE řídí teplotu skupiny, dávku kávy
nastavení a dobu infúze, to vše v reálném čase prostřednictvím inteligentního dotykového displeje.

INDIE řídí regulaci teploty vaření na každé skupině nezávisle, s dosud nedosažitelnou přesností a rychlostí díky velmi malé tepelné setrvačnosti.

INDIE poskytuje patentovaný systém předehřívání infuzní vody s varnou skupinou, který umožňuje plnou kontrolu teploty přímo na skupině.

CESTA INOVATIVNÍ

INDIE je vybavena patentovanou parní tryskou, která umožňuje jemné nastavení tlaku od 0,8 do 1,8 baru, s možností ohřátí 30 litrů / hodinu.

INDIE má možnost nastavit objem horké vody jednoduchým programováním.

INDIE je vybavena automatickým a patentovaným systémem mléčného pěnění (volitelně), programovatelnou teplotou mléka od 50 do 70 ° C, regulací objemu mléčné pěny a vlastní diagnostikou čištění.

CESTA K POKROKU


INDIE je výsledkem výzkumu netradičního designu, který přepracoval geometrii, vzhled a materiály. Ocel, hliník, dub, exkluzivní ikony a lehký design jsou jeho tématy.

INDIE má dva různé druhy osvětlení, jeden s pevným světlem na pracovní desce a další s osvětlením LED s variabilními a programovatelnými barvami (BLS).

INDIE je vybaven inovativním systémem ohřevu šálků integrovaným v hliníkové desce. Není potřeba odstraňovat v případě servisu a údržby stroje.

INDIE se vyznačuje také exkluzivní rukojetí z masivního dubového dřeva. Odměňující hmatový zážitek a přirozený přístup nejmodernější technologie

CESTA PROFESIONÁLA

INDIE je opatřena patentovanými přírubami z tepelně izolačních materiálů, které podporují dokonalé dodávky skupiny a bojleru, čímž se zajistí vyšší tepelná účinnost a následné snížení spotřeby.

INDIE vyrábí horkou vodu pro lepší kvalitu čaje, která je přebírá přímo z hlavního zásobování vodou.

INDIE Zabezpečuje velmi omezenou tvorbu vápence díky inovativnímu tepelnému řízení.

 

ELEKTRA INDIE - koncept 4 YOUR EYES ONLY

Hledáte skutečnou exkluzivitu pro Váš koncept kavárny? Jste ve všem zkrátka jiní? Exkluzivní?

pak je tu pro Vás kávovar INDIE, revolučně rozdělený na komponenty, vestavěný v baru. Tělo kávovaru s bojlerem je ukryto Vašim očím, výdejní skupiny, trysky páry a výdej vody jsou umístěny na baru, podobně jako například pivní kohouty. Garantujeme, že budete pravděpodobně jedinou kavárnou v naší republice s tímto nezvyklým systémem.

 

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 

kávovar potřebuje nekompromisní úpravu vstupní vody, nejlépe v rozmezí 3,9 - 7°dH,

součástí instalace doporučujeme kartuši pro úpravu vody BWT

instalace, nastavení a seřízení stroje kdekoliv v rámci České republiky a proškolení obsluhy je zahrnuta v ceně kávovaru

 

!!!! mimořádná akce !!!!

při objednání stroje ELEKTRA INDIE a současně mlýnku ELEKTRA NINO Vám poskytneme slevu 30% na tento profesionální mlýnek ELEKTRA NINO protože NINO a INDIE patří k sobě 

 

 

 Dokumenty ke stažení


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme