kávovar profesionální ASCASO BIG DREAM

Nacházíte se zde:
kávovar profesionální ASCASO BIG DREAM
2GR PLUS 303 445 Kč
Dostupnost: do měsíce
2GR SPECIALTY 354 444 Kč
Dostupnost: do měsíce


ASCASO:
Počet:
VYBERTE VARIANTU

BIG DREAM

Vytvořili jsme energeticky úsporný, dlouhotrvající a hygienický kávovar vybavený všemi funkcemi pro výrobu vynikající kávy espresso.

Zveme vás, abyste přišli a objevili realitu našeho velkého snu - BIG DREAM.

Před 100 lety


První kávovar na espresso byl vyroben před více než 100 lety. Od té doby se materiály používané k výrobě kávovarů sotva změnily.

Ano, 100 let…

100 let, kdy došlo k obrovskému vývoji, pokud jde o design, vnější materiály a elektronická zařízení, která usnadňují a zlepšují extrakci kávy… Přesto se uvnitř, v srdci stroje, už více než jedno století nic nestalo. Mosaz a měď jsou stále hlavními složkami kávovarů. Technické vlastnosti těchto materiálů nám říkají, že tepelná stabilita, energetická účinnost, mechanická odolnost a přilnavost vápenných usazenin k součástem nemůže být optimální.

Takže… proč nehledat to nejlepší?

Náš technický tým specializovaných inženýrů věnoval tomuto úkolu více než čtyři roky. Chtěli jsme se vyvíjet. Změnit 100 let historie. Byly tam další možnosti a byly lepší.

V naší továrně v Barceloně jsme vytvořili změnu: o více než století později jsme vyrobili první kávovar, který se vyhýbá konvenčním materiálům z minulého století a nahrazuje je zcela nerezovou ocelí.

První kávovar na světě, ve kterém je 100% součástí vyrobeno z nerezové oceli.

Milujeme nerezovou ocel!


Je to možná jeden z nejlepších materiálů, které kdy lidé vytvořili.

Používá se v chirurgických nástrojích, nádobách pro potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, letecký průmysl, potrubí na pitnou vodu a od nynějška na výrobu kávovarů na espresso.

S tímto novým strukturálním jazykem (a velkým nadšením) se nám podařilo vytvořit jedinečný a optimální produkt. Konečná reakce na všechny výzvy, které jsme kladli na naše inženýry.

 MODELY

BIG DREAM SPECIALTY

absolutně špičkový a nekompromisní produkt od společnosti ASCASO

To vše, co nejnáročnější barista může vyžadovat od špičkového kávovaru. Všechny jeho komponenty jsou z nerezové oceli, mohou se pochlubit výjimečnou tepelnou stabilitou, dvojitou pre infuzí a maximální účinností pro mimořádný šálek kávy.

BIG DREAM PLUS

 

Opravdu vynikající kávovar

S několika vnějšími odlišnostmi od své velké sestry a několika vnitřních, tento stroj dokonale splňuje potřeby profesionálního baristy i méně zkušených uživatelů.
Všechny jeho komponenty jsou z nerezové oceli.

 


Zpět na výpis
Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme