Křehké sušenky DARIO LOISON

Nacházíte se zde:

Jemné máslové sušenky, vaše celoroční potěšení
 
Máslové sušenky pana Dario Loisona jsou hříšně chutné, ale nejlepší vlastností je jejich úžasná kvalita. Díky svým multisenzorickým vlastnostem jsou stejně ctnostné jako pocity, které inspirují. Existuje 12 různých příchutí, jedna pro každý měsíc v roce. Je to jako říkat, že je tu Loison sušenka pro každou příležitost. S pečlivým výzkumem vybrané ingredience s velkou pečlivostí zajišťují, že výrobky Loison jsou skutečně exkluzivní.

Existují i jiné sušenky, pro nás jsou ale ty jediné nejlepší - LOISON

 

 

 

Jak vybrat kávu
Jak vybrat kávu
Směsi káv PAVIN CAFFE se vyrábějí metodou pražení, kterou můžeme definovat jako řemeslnou. Kávu máme vždy skladem čerstvě praženou. U žádné naší kávy nepřevažuje kyselost. Užijte si s námi espresso "made in Italy"
Jak kávu skladovat
Jak kávu skladovat
správné skladování kávy ovlivňuje její chuť a životnost. Obecně platí, že čerstvá káva je týden po otevření z originálního obalu. Nejlepší skladování je také ve speciální dóze k tomu určené. Tuto si pohodlně objednáte v našem e-shopu.
Co vše je k přípravě potřeba
Co vše je k přípravě potřeba
to je velmi rozsáhlé téma, skoro jako ve známém filmu: budete potřebovat - úpravu vody, mlýnek, kávovar, tamper, hrnky, konvičky na pěnění mléka, váhu, ale hlavně vynikající kávu na vstupu celého procesu a tu my pro Vás máme